1 0
Read Time2 Minute, 15 Second

 

Stitch – RAT – v1.0.3.3

Genel bakış:

Stitch Nedir? Stitch aşağıdakileri yapabilen bir Python yazılı çapraz platform RAT’dir (uzaktan yönetim aracı):

 • Komut ve dosya otomatik tamamlama
 • Anti-virüs algılama
 • Ekran monitörlerini kapatabilir / açabilir
 • Dosyaları ve dizinleri gizle / göster
 • Hosts dosyasını görüntüleyin / düzenleyin
 • Tüm sistem ortam değişkenlerini görüntüleyin
 • Durumu görüntülemek, başlatmak, durdurmak ve günlükleri ana sisteminize aktarmak için seçeneklere sahip keylogger
 • Hedef makinenin yerini ve diğer bilgilerini görüntüleyin
 • Yazdırdığınız ekrana döndüren özel python komut dosyalarını yürütün
 • Ekran görüntüleri
 • Sanal makine algılama
 • Hedef sisteme ve sistemden dosya indirme / yükleme
 • Sistem parola karmalarını atma girişimi
 • Yüklerin özellikleri diğer bilinen programlar gibi “gizlenmiş”

Ve daha fazlası. Aslen nathanlopez tarafından yaratılan bu uygulama geliştirme, yedi aylık bir güncellemeden sonra Ekultek tarafından kabul edildi.

Stitch’i özel yapan nedir?

Başka bir RAT? Kahretsin dümdüz! Stitch’i bu kadar özel yapan şey, muhtemelen kendinize sorduğunuz şeydir. Birincisi, Stitch tamamen çapraz platformdur, çalıştırıldığı platformun yüklerini yaratır, yani Linux üzerinde çalışıyorsanız, yaratılan yükler Linux üzerinde çalışacaktır, Windows üzerinde çalışıyorsa, oluşturulan yükler Windows üzerinde çalışacaktır. (Bu sonunda değişecek). İki kişilik, Python’da yazılmış, herkes Python’u seviyor. Üçü son derece kullanıcı dostudur, yani bir bilgisayarı nasıl açacağınızı bilmiyorsanız, muhtemelen bunu kullanabilirsiniz.

Temel işlevsellik

Stitch sunucusundaki varsayılan dinleme bağlantı noktası 4040’tır, bunu yükleri oluşturmaya başladığınızda yapılandırmada değiştirebilirsiniz. Stitch’i çalıştırdığınızda, Stitch terminaline yönlendirileceksiniz, bu, yerel işletim sistemi komutlarınızı bazı Stitch komutlarıyla birlikte çalıştırabilmenizi sağlar.

Stitch terminalinde “help” işlevini çalıştırmak size ne yapılabileceği ve Stitch’in çalıştırılabilecek bayrakları hakkında bilgi verecektir:

Belirli bir işletim sistemi için yükler oluşturmak için `stitchgen` komutlarını çalıştırırsınız, oradan dinleme sunucusunu, dinleme bağlantı noktalarını, ana bilgisayar bağlamayı, keylogger’ı başlangıçta yapılandırabilir ve sonuçlarla kendinize bir e-posta göndermek istiyorsanız Gmail ile:

Artık bir Linux platformu için yükleri başarıyla oluşturdunuz.

Kapatma

Bu, Stitch’e ve nasıl çalıştığına dair genel bir bakış, tam işlevsellik ve daha fazla bilgi için burada wiki kilitlenme kursunu burada görüntüleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Disclaimer

Stitch kişisel bir pentest aracı olarak kullanılması niyetiyle tasarlandı. RAT’ın önceden rızası olmayan insanları son derece yasa dışı, her zaman şifreli ve izlenemez olduğundan emin ol. Lütfen Stitch’i tasarlandığı amaç için kullanın ve daima güvende olun.

Ben Ekultek, Stitch’e herhangi bir hak iddia etmiyorum, ben yaratmadım, sadece koruyorum. Herhangi bir hata veya herhangi bir şeyle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen düzeltmek için burada bir sorun yaratın. Bu RAT aslen nathanlopez tarafından yaratıldı ve her zaman kendisine ait olacak. Gelişme izni ile istediği zaman durdurulabilir ve istediğini yapacağım.

Kurulum

İndir: git clone https://github.com/ekultek/stitch.git`

Daha sonra yapmanız gereken tek şey Stitch’in ana dizinine cd koymak ve `python main.py` komutunu çalıştırmak, sisteminizi genişletmeli ve Stitch kurulumuna başlamalıdır. Kurulumla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bir sorun oluşturun ve tam konsol çıktısında ne olduğunu doğrulayın.

Anasayfa: https://nathanlopez.github.io/Stitch/

 

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles